cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Gniezno
302 ogłoszenia
Od najnowszych
302 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana Gniezno
Gniezno,wielkopolskie
299 000 zł754 m² 397 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Odonica
Gniezno,wielkopolskie
499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Gniezno
Gniezno,wielkopolskie
535 000 zł116 m² 4 632 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem Gniezno
Gniezno,wielkopolskie
260 000 zł107 m² 2 438 zł/m²
Archiwalne
Apartament 2-pokojowy, ul. Jana
Gniezno,wielkopolskie
355 000 zł55 m² 6 454,55 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa, ul. Osiniec
Kawiary-Osiniec,Gniezno
2 500 000 zł9 440 m² 264,83 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Gniezno
Gniezno,wielkopolskie
549 000 zł187 m² 2 936 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna zabudowana Gniezno
Gniezno,wielkopolskie
455 400 zł3 795 m² 120 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Sosnowa
Gniezno,wielkopolskie
3 000 000 zł1 428 m² 2 100,84 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem asfaltowym Gniezno
Gniezno,wielkopolskie
900 000 zł10 000 m² 90 zł/m²
Archiwalne
Dom z tarasem, ul. Odonica
Gniezno,wielkopolskie
499 000 zł250 m² 1 996 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Kilińskiego
Stare Miasto,Gniezno
255 000 zł59 m² 4 322,03 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Gniezno
Gniezno,wielkopolskie
599 000 zł97 m² 6 175 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Gniezno
Włącz powiadomienia