Dom Gniezno
Gniezno, wielkopolskie
- 499 000 zł
- 112 m²
- 4 455,36 zł/m²
Emilia Zientalsk...
Skontaktuj się
Dom Gniezno
Gniezno, wielkopolskie
zaktualizowane:
2 kwietnia 2026
Dom Gniezno
Zaktualizowane: 2 kwietnia 2026
499 000 zł 112 m² 4 455,36 zł/m²
bliźniak
4
400 m²
garaż w bryle budynku
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
bliźniakLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
400 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 499 000 zł (4 455,36 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Gnieźnie)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 112 m² (112,28 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: do wykończenia (dom pod klucz)
- Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
- technika budowy: tradycyjna; pokrycie dachu: papa
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Działka: 400 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: "FAMILY HOME" NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 02.04.2026
- numer ogłoszenia: 166/5314/ODS
Lokalizacja
- Adres: Gniezno, gnieźnieński, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości.
Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesny, piętrowy dom 2-lokalowy w zabudowie bliźniaczej. Dom jest położony na peryferiach Gniezna, na kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych w miejscowości Lulkowo.
Powierzchnia działki ok. (...)
533 856...
533 856 111