Dom, ul. Roosevelta

Roosevelta, Gniezno, wielkopolskie

  • 679 900 zł
  • 100 m²
  • 6 799 zł/m²

Zdjęcie

Milena Rubinowsk...

Skontaktuj się

Dom, ul. Roosevelta

Roosevelta, Gniezno, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

679 900 zł

100 m²

6 799 zł/m²

Dom, ul. Roosevelta

Zaktualizowane: 22 maja 2026

679 900 zł 100 m² 6 799 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
-
Powierzchnia działki:
503 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

-

Powierzchnia działki:

503 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 679 900 zł (6 799 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Gnieźnie)
  • Charakterystyka domu 100 m²
  • Budynek: rok budowy: 2025
  • Działka: 503 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: IDEA HOME, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 569990

Lokalizacja

Opis nieruchomości

0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!

Z gotowych do odbioru został już tylko 1 segment!

KLIMATYZACJA, OGRZEWANIE PODŁOGOWE, BARDZO DOBRA IZOLACJA, WYSOKIEJ JAKOŚCI ESTETYKA WYKONANIA, PRZYGOTOWANIE POD FOTOWOLTAIKĘ. TO POWODY DLA KTÓRYCH CHCIAŁBYŚ TU MIESZKAĆ.
W ostatnim, obecnie sprzedawanym segmencie nie ma zamontowanego kominka jednak istnieje mozliwość jego posiadania.

Każdy segment ma pow. blisko 100m2 z działką wielkości ok. 500m2. (...)

Agent

Milena Rubinowska

691 437...

691 437 673

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Milena Rubinowska

691 437...

691 437 673

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Milena Rubinowska

Zostaw telefon, oddzwonimy