dowolna

Domy wolnostojące Gniezno - Lista ogłoszeń domów na sprzedaż

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

439 000 zł117 m² 3 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący, w miejscowości Ganina oddalonej 10 km od centrum Gniezna, w stanie deweloperskim. Dom położony w cichym i spokojnym miejscu, otoczonym lasami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pławnik,Gniezno

595 000 zł201 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przedstawiamy Państwu nowoczesny, bardzo atrakcyjny dom wolnostojący, 1-piętrowy, całkowicie podpiwniczony, posadowiony na działce o powierzchni 620 m2, położony w Gnieźnie, w nowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Pławnik,Gniezno

399 000 zł171 m² 2 335 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 054 m²

Oferta zablokowana Przedstawiamy Państwu bardzo atrakcyjny dom wolnostojący, 1-piętrowy, częściowo podpiwniczony, posadowiony na działce o powierzchni 1054 m2, położony w Gnieźnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gajowa

Dalki,Gniezno

549 000 zł138 m² 3 978,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:362 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący usytuowany na ulicy Gajowej w Gnieźnie. Nieruchomość posiada powierzchnię 138 m2, na którą na poziomie parteru składa się przestronny salon, niezależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Dalki

Dalki,Gniezno

379 000 zł141 m² 2 687,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:567 m²

Okazja! Obniżka ceny. Na sprzedaż atrakcyjny, nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim położony na kameralnym osiedlu willowym na Dalkach w Gnieźnie. Prezentowana nieruchomość to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Libelta

Konikowo,Gniezno

320 000 zł127 m² 2 517,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:794 m²

Gniezno, konikowo, ul. Libelta 3 - super lokalizacja. Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny (odrębna własność - księga wieczysta) położony na parterze przedwojennej willi z roku 1930,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Libelta

Konikowo,Gniezno

680 000 zł267 m² 2 546,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 587 m²

Gniezno - super lokalizacja - prrzedwojenna willa. Polecam do sprzedaży klimatyczny dom z duszą składający się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych (odrębna własność - księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

999 900 zł278 m² 3 596,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 431 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancją bezpiecznej transakcji Polecam elegancki dom z dużym ogrodem z basenem, jacuzzi w miejscowości Rogowo. Dom posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czeremchowa

Gniezno,wielkopolskie

3 299 000 zł269 m² 12 263,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

0% prowizji od kupującego! Gorąco polecam na sprzedaż rezydencję o wysokim standardzie w Gnieźnie! Gniezno jako pierwsza stolica Polski związana jest z legendą powstania państwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czeremchowa

Gniezno,wielkopolskie

3 300 000 zł269 m² 12 267,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czeremchowa

Gniezno,wielkopolskie

3 300 000 zł269 m² 12 267,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 772 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spokojna

Gniezno,wielkopolskie

339 000 zł142 m² 2 387,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:991 m²

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! Inwestycja w nieruchomości to jeden z najlepszych sposobów ulokowania kapitału. Prezentujemy i proponujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Grunwaldzkie,Gniezno

1 800 zł178 m² 10,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Dom wolnostojacy o powierzchni calkowitej 178.06m2 posadowiony na dzialce 1660m2 w Gnieznie. Budynek wykonany metoda tradycyjna z cegly gazobeton ,krycie dachu -dachowka ceramiczna, stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listopadowa

Grunwaldzkie,Gniezno

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojacy, nowy wykonczony w stanie surowym z poddaszem uzytkowym. Preferencje wynajmu : Kontrakt dlugoterminowy, warunki kontraktu do negocjacji. Cena wynajmu nie zawiera oplat za Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Chociszewskiego

Stare Miasto,Gniezno

577 500 zł330 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:700 m²

Pilnie sprzedam dom z odrebnymi księgami wieczystymi na każdą kondygnację (3x110 m.kw) niemal w centrum Gniezna lecz na cichej, spokojnej ulicy. Budynek do remontu, który może stanowić ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pustachowa

Pustachowa,Gniezno

690 000 zł194 m² 3 556,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

Dom wybudowany w latach 1997-2000.Powierzchnia działki 627m plus 300m dzieżawa od miasta.Teren zielony.Dodatkowo garaż z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 50m.Dom oszczędny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Jarzębowa

Pustachowa,Gniezno

760 000 zł194 m² 3 917,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²