Działka, ul. Roosevelta
Roosevelta, Gniezno, wielkopolskie
- 1 790 000 zł
- 4 885 m²
- 366,43 zł/m²
Milena Rubinowsk...
Skontaktuj się
Działka, ul. Roosevelta
Roosevelta, Gniezno, wielkopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka, ul. Roosevelta
Zaktualizowane: 22 maja 2026
1 790 000 zł 4 885 m² 366,43 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 1 790 000 zł (366,43 zł/m²)
- Działka: 4 885 m²
- Źródło: biuro nieruchomości: IDEA HOME, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 569422
Lokalizacja
- Adres: Roosevelta, Gniezno, gnieźnieński, wielkopolskie
Opis nieruchomości
DO SPRZEDAŻY KOMFORTOWA DZIAŁKA USŁUGOWA Z MYJNIĄ I BIUREM PRZY UL. ROOSEVELTA W GNIEŹNIE.
Polecam do sprzedaży działkę usługową o pow. ok. 4885m2, położoną przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. Idealne miejsce na komis samochodowy wraz z myjnią!
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA CZĘŚCI TERENU (NP. TYLKO MYJNIA, TYLKO TEREN Z BIUREM. (...)
691 437...
691 437 673