Działka, ul. Roosevelta

Roosevelta, Gniezno, wielkopolskie

  • 6 900 zł
  • 3 500 m²
  • 1,97 zł/m²

Zdjęcie

Milena Rubinowsk...

Skontaktuj się

Działka, ul. Roosevelta

Roosevelta, Gniezno, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

6 900 zł

3 500 m²

1,97 zł/m²

Działka, ul. Roosevelta

Zaktualizowane: 22 maja 2026

6 900 zł 3 500 m² 1,97 zł/m²

• Typ oferty: wydzierżawię działkę
  • Czynsz dzierżawny: 6 900 zł (1,97 zł/m²)
  • Działka: 3 500 m²
  • Źródło: biuro nieruchomości: IDEA HOME, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 564560

Lokalizacja

Opis nieruchomości

DO WYNAJĘCIA KOMFORTOWA DZIAŁKA USŁUGOWA Z MYJNIĄ PRZY UL. ROOSEVELTA W GNIEŹNIE.

Polecam do wynajęcia działkę usługową o pow. ok. 3500m2, położoną przy ul. Roosevelta w Gnieźnie. Idealne miejsce na komis samochodowy wraz z myjnią!

Dane podstawowe:

- powierzchnia 3500m2 + biuro 24m2 + myjnia 120m2

- media: prąd, woda, gaz, ekologiczne szambo

- otoczenie: zieleń, domy jednorodzinne,

- kształt działki: (...)

Agent

Milena Rubinowska

691 437...

691 437 673

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Milena Rubinowska

691 437...

691 437 673

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,