Serce 0 Ulubione

Działki Gniezno okolica Kalina

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

1 990 000 zł12 348 m² 161,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną ofertę: grunt o powierzchni 1,2348 ha.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł2 412 m² 300,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną 2413m2 zlokalizowaną w Gnieźnie przy ulicy Karłowicza - w pobliżu ulicy Roosevelta! Działka położona w bardzo ciekawej okolicy. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 102 400 zł4 240 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 500 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do zakupu działkę budowlaną położoną w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Gniezno w miejscowości Wełnica na os. Zimowym 1300 m od jeziora Strzyżewskiego. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

4 130 000 zł7 221 m² 571,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni terenu 7221 m2 z wjazdem od ulicy Inowrocławskiej w Gnieźnie, w najnowszej części dzielnicy rezydencyjnej, nieopodal nowej inwestycji marki.

Szczegóły ogłoszenia

621 600 zł2 220 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł40 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gniezno działka inwestycyjna o powierzchni 40.000m2 brak planu zagospodarowania- opracowane studium pod usługi położenie w graniach Miasta Gniezna przy nowej obwodnicy dojazd do działki przez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębówiec Osiedle Kociołek, na sprzedaż działką idealna pod dom letniskowy lub mieszkany powierzchnia 600m2, uzbrojenie prąd na działce, woda -możliwość wykopania studni, działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gniezno - ul. Pod Trzema Mostami/ Osiniec Działka usługowo-przemysłowa na sprzedaż Powierzchnia całkowita: 20.000 m Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m lub 5.000.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 195 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Arkuszewo, z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

27 500 zł876 m² 31,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polecamy atrakcyjny kompleks działek budowlanych W sąsiedztwie lasów, nowych domów, z super dojazdem, w ciszy I uroku zieleni, nieopodal gniezna: wierzbiczany kalina wymysłowo Nasza.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij