Mieszkanie, ul. Konikowo
Konikowo, Gniezno, wielkopolskie
- 484 000 zł
- 64 m²
- 7 562,50 zł/m²
Damian
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Konikowo
Konikowo, Gniezno, wielkopolskie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Mieszkanie, ul. Konikowo
Zaktualizowane: 19 maja 2026
484 000 zł 64 m² 7 562,50 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
2/2
3
-
przynależne na terenie ogrodzonym
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 484 000 zł (7 562,50 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gnieźnie)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 64 m², 3 pokoje; stan: wysoki standard
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: kamienica
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 15 m²
- Czynsz: 341 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: własne, gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: deweloper, zaktualizowane: 19.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Konikowo 2, Konikowo, Gniezno, gnieźnieński, wielkopolskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne
- cicho
Opis nieruchomości
Sprzedam bezpośrednio odnowione, słoneczne gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 64 m2 w ocieplonej kamienicy w Gnieźnie przy ul. Konikowo. Lokal mieści się na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum.
W budynku panuje cisza i spokój, a sąsiedztwo stanowią starsze osoby.
Szczegóły oferty:
Cena: 484000 zł
Powierzchnia: 64 m2
Czynsz: jedyne 341 zł
Lokalizacja: Gniezno, ul. (...)
Damian
667 898...
667 898 753