Mieszkanie, ul. Gombrowicza

Gombrowicza, Skiereszewo, Gniezno, wielkopolskie

  • 472 800 zł
  • 51,03 m²
  • 9 265,14 zł/m²

Zdjęcie

Milena Rubinowsk...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Gombrowicza

Gombrowicza, Skiereszewo, Gniezno, wielkopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

472 800 zł

51,03 m²

9 265,14 zł/m²

Mieszkanie, ul. Gombrowicza

Zaktualizowane: 22 maja 2026

472 800 zł 51,03 m² 9 265,14 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 472 800 zł (9 265,14 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gnieźnie)
  • Źródło: biuro nieruchomości: IDEA HOME, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 570975

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowe mieszkania na Skiereszewie w Gnieźnie! II etap inwestycji Gombrowicza już w sprzedaży!

DOSTĘPNA PEŁNA OFERTA MIESZKAŃ ZARÓWNO W BUDYNKU ŚRODKOWYM JAK I SKRAJNYM.
Online wprowadzone kilka przykładowych lokali. Na miejscu podczas spotkania udostępniona pełna oferta .

Dwa kolejne budynki inwestycji JAKON są już gotowe do sprzedaży z terminem oddania w czerwcu 2026 roku.
Inwestycja wkomponowana w otaczającą zieleń oraz nowoczesne budynki wielorodzinne. (...)

Agent

Milena Rubinowska

691 437...

691 437 673

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Milena Rubinowska

691 437...

691 437 673

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości