Mieszkanie, Osiedle Kazimierza Wielkiego

Osiedle Kazimierza Wielkiego, Kazimierza Wielkiego, Gniezno, wielkopolskie

  • 395 000 zł
  • 62,73 m²
  • 6 296,83 zł/m²

Zdjęcie

Anna

Skontaktuj się

Mieszkanie, Osiedle Kazimierza Wielkiego

zaktualizowane:
16 maja 2026

395 000 zł

62,73 m²

6 296,83 zł/m²

Mieszkanie, Osiedle Kazimierza Wielkiego

Zaktualizowane: 16 maja 2026

395 000 zł 62,73 m² 6 296,83 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1985
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1985

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 395 000 zł (6 296,83 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: do uzgodnienia
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 62,73 m² (59,80 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1985
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia (5,50 m², zabudowana), piwnica 2,93 m²
  • Czynsz: 720 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 16.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przytulne, słoneczne mieszkanie położone na osiedlu Kazimierza Wielkiego w spokojnej i cichej okolicy. Idealne dla rodzin, par lub osób ceniących komfort i dobrą lokalizację.

Mieszkanie posiada duży balkon o długości 5,5 m, który świetnie sprawdzi się jako miejsce do relaksu. W pobliżu znajdują się przystanki MPK, Szkoła Podstawowa nr 12, sklepy, kościół oraz przychodnia zdrowia wszystko w zasięgu kilku minut. (...)

Agent

Anna

692 466...