Serce 0 Ulubione

Domy Gniezno Kalina

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

589 000 zł69,07 m² 8 527,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Uwaga! rezerwacja lokalu lewego (pow. 83,42m2). Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł421 m² 7 007,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Wyjątkowy, komfortowy dom, usytuowany na dużej działce, w dzielnicy Piekary, 3 minuty od trasy S5, wśród zabudowy willowej, w spokojnej okolicy, z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł100 m² 3 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:297 m²

Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, którą możesz dostosować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako inwestycję? Ta oferta daje naprawdę duże możliwości! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł249 m² 3 815,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:632 m²

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam kamienicę w centrum Gniezna. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Łaskiego - zaraz obok Katedry i Placu Św. Wojciecha z jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Hoża

Stare Miasto,Gniezno

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:613 m²

Polecam na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, w pobliżu ulicy Hożej. Dom wielkości 160m2 posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł108 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Oferta sprzedaży dwóch budynków mieszkalnych - idealne dla rodziny lub pod inwestycję Klasyczny dom jednorodzinny wolnostojący o pow. 108,07m2 + piwnica o pow. 45m2 w zabudowie klockowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:962 m²

Na sprzedaż stylowy, przestronny dom położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gniezna Konikowo. Spokojna, bezpieczna okolica z zabudową jednorodzinną - idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł105 m² 7 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Bardzo ładny i funkcjonalny dom trzykondygnacyjny o łącznej pow. 105m2 w zabudowie szeregowej usytuowany w Gnieźnie przy ul. Kawiary. Projekt domu jest przede wszystkim przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł185 m² 3 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:777 m²

Gorąco polecam na sprzedaż dom wolnostojący położony w bardzo spokojnej dzielnicy Gniezna Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 777 m2 w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł184 m² 10 815,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej i kameralnej części Gniezna przy ul. Ornej. To nieruchomość stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Gniezno,wielkopolskie

125 000 zł44 m² 2 867 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:425 m²

Oferta zablokowana! Mamy przyjemność zaoferować Państwu bardzo atrakcyjny murowany, częściowo podpiwniczony, parterowy dom rekreacyjny z poddaszem użytkowym, o powierzchni 43,60 m2,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij