dowolna

Działki uzbrojone Gniezno - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

30 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

30 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

288 000 zł960 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana nr 4149/5 o pow. 960 m2 naprzeciwko Gościńca nad Dwoma Stawami przeznaczona pod teren zabudowy usługowej z prawem lokalizowania budynków mieszkalnych - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

233 450 zł667 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możesz kupić od razu trzy lub jedną. Bardzo atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową:   m2,   m2,   m2 Lokalizacja: ~ narożnik ul. L. Staffa a M. Pawlikowskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

272 020 zł938 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana nr 4149/6 o pow. 938 m2 naprzeciwko Gościńca nad Dwoma Stawami przeznaczona pod teren zabudowy usługowej z prawem lokalizowania budynków mieszkalnych - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł400 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rodzinny azyl na działce rod Mieszka I w Gnieźnie gotowy do relaksu! Cena 80 000 złotych. Marzysz o własnym kawałku zieleni, gdzie możesz odpocząć wśród natury? Mamy coś idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

175 882 zł1 478 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowo atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową, również dwulokalową Lokalizacja: ~ os. Południowe Jankowo Dolne ~ 1500 m. do Jeziora Jankowskiego ~ 1500 m. do drogi krajowej nr 15 ~ 400 m. do.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł1 897 m² 200,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana nr 4149/4 o pow. 1897 m2 naprzeciwko Gościńca nad Dwoma Stawami przeznaczona pod teren zabudowy usługowej z prawem lokalizowania budynków mieszkalnych - symbol.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł1 800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działek pod inwestycję deweloperską i masz wrażenie, że wszystkie dobre lokalizacje są już sprzedane? Uważasz, że dobre położenie to tylko blisko Centrum ? Masz dość przeglądania.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł1 050 m² 246,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ciekawie usytuowana działka budowalna o pow. 1050m2 położona w Gnieźnie przy ul. Starowiejskiej bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Oferowana nieruchomość znajduje się na obszarze.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł1 406 m² 110,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana na sprzedaż - Wierzbiczany, gm. Gniezno! Jeśli marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, w pobliżu jeziora i lasu, a jednocześnie nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

4 542 780 zł20 649 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż: działka inwestycyjna Gniezno, ul. Gdańska 132 (nr ewid. 15/4) Powierzchnia: 2,06 ha | Przeznaczenie: produkcyjno-usługowe Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

724 000 zł2 412 m² 300,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną 2413m2 zlokalizowaną w Gnieźnie przy ulicy Karłowicza - w pobliżu ulicy Roosevelta! Działka położona w bardzo ciekawej okolicy. Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł980 m² 284,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Gniezno, ul. Zabłockiego Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu w spokojnej i cenionej części Gniezna? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

203 550 zł885 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawą nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 885 m2, położona tuż przy granicy miasta Gniezna i Piekar, leżąca jednak już na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

261 820 zł1 007 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek mieszkaniowo usługowych, o powierzchniach 1000 i 2300 m2, zlokalizowanych przy ul. Roosevelta, objętych mpzp. Trzy parcele mają szerokość frontów 21 m,.

Szczegóły ogłoszenia

271 730 zł937 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działki zlokalizowane przy ul. Bolesława Leśmiana. Pozostały już tylko 2 działki budowlane na sprzedaż. W ofercie działki oznaczone na zdjęciu numerami: 1. dz. nr 2/27.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł1 200 m² 1,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do dyspozycji najemcy stawiamy dużą nieruchomość / do wyboru konfiguracja najmu w trzech opcjach: już wynajęte pozostała już tylko trzecia opcja tj. 3. Trzecia opcja to wyłącznie plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł8 000 m² 248,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż grunt o powierzchni 0.8 ha. Działka objęta miejscowym mpzp - przeznacza się na cele produkcji, składów i magazynów oraz usług z możliwością lokalizowania obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

4 130 000 zł7 221 m² 571,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni terenu 7221 m2 z wjazdem od ulicy Inowrocławskiej w Gnieźnie, w najnowszej części dzielnicy rezydencyjnej, nieopodal nowej inwestycji marki.

Szczegóły ogłoszenia

204 010 zł887 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest kompleks wyjątkowo atrakcyjnych działek budowlanych, w poszukiwanej lokalizacji przy ul. Kokoszki w Gnieźnie Lokalizacja: ~ Gniezno, ul. Kokoszki ~ trasa nr 15,.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 681 m² 89,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 2681m2 na sprzedaż - Gniezno, okolice Niechanowa (10 km) Szukasz spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni? A może interesuje Cię inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł1 372 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/71- pow. 1397m2, 18/72- pow. 1372m2, 18/73-1426 m2, 18/77-2064.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

590 000 zł1 966 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł637 m² 368,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka o powierzchni 637 m2, położona przy ulicy Pławnik w Gnieźnie. Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi asfaltowej, co zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

161 400 zł807 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/26- pow. 838 m2, 18/27- pow. 856 m2, 18/28-807 m2, 18/35-859.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębówiec Osiedle Kociołek, na sprzedaż działką idealna pod dom letniskowy lub mieszkany powierzchnia 600m2, uzbrojenie prąd na działce, woda -możliwość wykopania studni, działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł568 m² 315,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną działkę budowlaną usytuowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł20 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gniezno - ul. Pod Trzema Mostami/ Osiniec Działka usługowo-przemysłowa na sprzedaż Powierzchnia całkowita: 20.000 m Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m lub 5.000.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł20 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gniezno - ul. Osiniec Działka usługowo-przemysłowa na sprzedaż Powierzchnia całkowita: 20.000 m Cena: 250 zł/m Możliwość podziału na mniejsze działki:3.000 m lub 5.000.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 147 m² 121,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone obok siebie w Mnichowie na granicy Gminy Gniezno - Miasta Gniezna w rejonie ul. Pogodnej (pustachowa - Kokoszki). Działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł1 195 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy Arkuszewo, z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gniezno

Dziekanka,Gniezno

233 450 zł667 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową: m2,m2,m2 Lokalizacja: ~ narożnik ul. L. Staffa a M. Pawlikowskiej- jasnorzewskiej ~ najszybciej rozwijająca się dzielnica Gniezna ~ 1,5 km. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Trzemeszeńska

Arkuszewo,Gniezno

239 000 zł1 196 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo ciekawą i atrakcyjną działkę o powierzchni 1195 m2, położoną przy ul. Trzemeszeńskiej w Gnieźnie na terenie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Róża,Gniezno

110 000 zł1 709 m² 64,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Rezerwacja Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Okazyjna cena! Mamy przyjemność zaproponować atrakcyjną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gniezno

Grunwaldzkie,Gniezno

209 000 zł568 m² 367,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 568 m2, usytuowana wśród zabudowy miejskiej na osiedlu Grunwaldzkim, w drugiej linii zabudowy. Dojazd do działki drogą wewnętrzną, stan prawny drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Gniezno

Grunwaldzkie,Gniezno

1 499 000 zł6 316 m² 237,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podana cena jest ceną netto. Ofertą sprzedaży jest prawo do dzierżawy wieczystej dwóch działek budowlanych; 1/49, 1/50, przeznaczonych w mpzp pod zabudowę wielomieszkaniową. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Herberta

Skiereszewo,Gniezno

299 570 zł1 033 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod Twój wymarzony dom! Prostokątna, uzbrojona, objęta mpzp - z potencjałem i rewelacyjną lokalizacją! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona przy ulicy Zbigniewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Gałczyńskiego

Skiereszewo,Gniezno

248 490 zł753 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zostały tylko 2 ostatnie działki. Polecam na sprzedaż działki budowlane w okolicach ulicy E. Orzeszkowej. Nieruchomości gruntowe zlokalizowane są dokładnie przy ul. Gałczyńskiego. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Gniezno

Osiniec,Gniezno

170 850 zł1 005 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkaniowa o powierzchni 1005 m , położona w miejscowości Osiniec, w gminie Gniezno. Kluczowe informacje: przeznaczenie: zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

19 500 000 zł7 950 m² 2 452,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż inwestycja w trakcie realizacji budynku handlowo-usługowego z częścią mieszkalną znajduje się w Centrum Gniezna przy ul.Roosvelta 78-80. Atrakcyjne położenie. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

83 980 zł494 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam działkę pod zabudowę mieszkaniową w Jankowie Dolnym, koło Gniezna, na Osiedlu Leśna Dolina. Doskonała lokalizacja - szybkie połączenie z Gnieznem, w okolicy nowa zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

93 773 zł788 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka budowlana o powierzchni 788 m2, położona w Wełnicy na Os. Zimowym - miejscowości bezpośrednio sąsiadującej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij