dowolna

Mieszkania w bloku Gniezno - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

398 500 zł51,15 m² 7 790,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Jedno z najwygodniejszych rozkładów mieszkań w tej dzielnicy, salon w kształcie litery "L" niespełna 21 m2 z podwójnym ciągiem okiennym daje możliwość wydzielenia alkowy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 61,00 m , położonego na 4 piętrze w kameralnym bloku na Osiedlu Piastowskim w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

210 000 zł42,50 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42,52 m , położone w Gnieźnie, przy ulicy Księdza Stanisława Staszica. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł110 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Parter domu na sprzedaż, z garażem I tarasem, ale na tym etapie oferowania zainteresowany moze sobie wybrać również: i piętro Z balkonem typu loggia I tarasem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

315 000 zł46,67 m² 6 749,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku! Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze, ul. Budowlanych. Na 46,67 m2 składają się: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Duży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł75,15 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 75,15 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 70 m (wraz z piwnicą), położone przy ul L. Barciszewskiego w Gnieźnie. Idealna propozycja dla Rodziny 2+2 lub 2+1. Lokal jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja dla inwestora - możliwość przejęcia mieszkania z obecnym najemcą (czynsz najmu 1300zł + wspólnota + media). Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie po remoncie | 2 pokoje | Parter | Wchodzisz i mieszkasz | Gniezno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł59,49 m² 10 926,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie - 3 pokojowe! Nieruchomość zlokalizowana w bloku na 2 piętrze, gniezno w pobliżu Orzeszkowej! Na 59,49m2 składają się : - 2 sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,13 m² 7 345 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie z balkonem kawiary Tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61, 13 m kw położone na.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48,10 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Nieruchomość zlokalizowana w bloku - pierwsze piętro na Winiarach. Na powierzchnię 48,10m2 składają się: - 2 pokoje, - salon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Gniezno,wielkopolskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne i słoneczne mieszkanie o pow. 44,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku 4-pietrowym położone w Gnieźnie przy ul. Libelta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam okazję 330 000,00 pln 53 m2 + 2 balkony w tym loggia oraz piwnica dodatkowo możliwość kupna garażu murowanego w ciągu garażowym nieopodal mieszkania Inwestycja w dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga - rezerwacja oferty do dnia 15.05.2026 r. (zawarta przedwstępna umowa sprzedaży) *wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Gnieźnie przy ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,23 m² 6 066,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - blisko centrum gniezna ul. Wrzesińska - 3 pokojowe Z balkonem! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej zlokalizowany na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł91 m² 7 131,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i nowoczesny 2-poziomowy apartament o pow. 91,30m2, któremu nadano wyrazu i unikalnego charakteru, usytuowane na II i III piętrze w bloku deweloperskim z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

251 900 zł28,30 m² 8 901,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę! Mieszkanie znajduję się kilka minut od centrum, położone jest na drugim piętrze w bloku. Na 28,3m2 składa się: -przestronny pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecamy na sprzedaż piękny Apartament 2- pokojowy - wysoki standard przy ul. Elizy Orzeszkowej Prezentowany lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku. Osiedle cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mokra

Gniezno,wielkopolskie

642 000 zł83,44 m² 7 814 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Luksusowo wykończone i słoneczne 4 pokoje, położone na 2 piętrze niskiego, 2-piętrowego bloku w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze bloku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Słoneczne i przestronne mieszkanie o pow. 57,8m2 usytuowane na III piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Orła Białego położonym tuż przy terenach zielonych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł80,70 m² 22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę wynajęcia lokalu mieszkalnego o powierzchni 80,7 m2, położonego na II piętrze budynku o pięciu kondygnacjach, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Gnieźnie przy ulicy Sobieralskiego. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gniezno - ul. Marii Konopnickiej nr 16 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i piwnicą - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: III piętro w budynku z 2019 roku Powierzchnia użytkowa: ok. 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Gniezno, ul. Roosevelta - do wynajęcia mieszkanie 37 m Lokalizacja: mieszkanie położone w bloku przy ul. Roosevelta, w spokojnej części miasta. W pobliżu sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34,33 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego, bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 2-pokojowe mieszkanie w Gnieźnie. Lokal położony jest na III piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł70 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalny i bardzo ładnie wykończony lokal mieszkalny o pow. 70,30m2 usytuowany na parterze w bloku deweloperskim przy ul. 3 maja w Gnieźnie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu gotowy produkt inwestycyjny; częściowo umeblowane mieszkanie z dużym balkonem, w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na IV piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł47,27 m² 6 344,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Gnieźnie przy ulicy Roosevelta. Mieszkanie o wyjątkowym potencjale. Regularne proporcje wymiarów.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34,54 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia, jaką jest duża kawalerka, o powierzchni użytkowej 34,54 m2. Lokal położony jest na parterze niskiego docieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie o pow. 44,80m2 usytuowane na IV piętrze w bloku 4-pietrowym przy ul. Budowalnych w Gnieźnie. Lokal składa się z pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o pow. 60,10m2 usytuowane na III piętrze w bloku 4-piętrowym w Gnieźnie przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi z czego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem! Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku. Lokal ciepły i słoneczny, dwustronny. Na 47 m2 przypadają: -3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

489 000 zł64,40 m² 7 593,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

4 apartamenty na sprzedaż - gm. Gniezno - Jankówko, ul. Helska Firma Przyjazne Kredyty & Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży eleganckich apartamentów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56,60 m² 7 756,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na gnieźnieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł27 m² 6 962,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż kawalerkę zlokalizowane na osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie, po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze w wieżowcu z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Gniezno,wielkopolskie

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gniezno, ul. Staszica nr 10 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na III piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gniezno | 2 pokoje | loggia rezerwacja Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Barciszewskiego w Gnieźnie! Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem, w układzie niezależnym pomieszczeń. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł48 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie o pow. 48,20m2 usytuowane na X piętrze w wieżowcu na os. Jagiellońskim w Gnieźnie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal składa się z 3.