Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gniezno Osiedle Piastowskie

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

78 430 zł713 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Gurówko, w gminie Niechanowo, w spokojnej okolicy niedaleko Gniezna. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł275 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:9 m²

Inwestycja w centrum Gniezna! | Ul. Grzybowo Budynek 4 mieszkania + Lokal użytkowy + Działka 934m2 Cena: 990 000 pln Powierzchnia działki: 934 m Lokalizacja: gniezno, ul. Grzybowo (blisko.

Szczegóły ogłoszenia

233 450 zł667 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Możesz kupić od razu trzy lub jedną. Bardzo atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową:   m2,   m2,   m2 Lokalizacja: ~ narożnik ul. L. Staffa a M. Pawlikowskiej-.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie po remoncie | 2 pokoje | Parter | Wchodzisz i mieszkasz | Gniezno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

4 542 780 zł20 649 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, na sprzedaż: działka inwestycyjna Gniezno, ul. Gdańska 132 (nr ewid. 15/4) Powierzchnia: 2,06 ha | Przeznaczenie: produkcyjno-usługowe Oferuję na sprzedaż atrakcyjną, niezabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł30,81 m² 7 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, jaką jest kawalerka, o powierzchni 30,81 m2. Lokal położony jest na 2 piętrze niskiego docieplonego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²260 m² 9 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam na wynajem lokal o dużym potencjale. Możliwość wynajęcia całej powierzchni - 260 m2 lub każdego pomieszczenia oddzielnie: x Pierwsze pomieszczenie ok. 100 m2 powierzchni po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

274 400 zł1 372 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/71- pow. 1397m2, 18/72- pow. 1372m2, 18/73-1426 m2, 18/77-2064.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 966 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

354 900 zł1 183 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana położone na osiedlu Arkuszewo, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej, z dostępem do mediów, objęte mpzp pod zabudowę mieszkaniową. Parcela ma.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Piastowskie

Piastowskie,Gniezno

349 000 zł63 m² 5 557,32 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

0% prowizji / 4 pokoje / 62,8 m / balkon / winda / jezioro Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem idealne dla rodziny lub pary! Gniezno os. Piastowskie! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Piastowskie

Piastowskie,Gniezno

165 000 zł32 m² 5 156,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 32m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku os. Piastowskie, z ładnym widokiem na zieloną część osiedla. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno

Piastowskie,Gniezno

1 200 zł48 m² 24,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 z balkonem (pokoje 15m2, 10m2 i 6m2). Lokal położony jest na II piętrze wieżowca, w Gnieźnie na osiedlu Piastowskim.