dowolna

Mieszkania w centrum Gniezno - Oferty sprzedaży i najmu

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

229 000 zł53,22 m² 4 302,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie, w idealnej lokalizacji pod inwestycję! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze, w pobliżu ul. Dworcowej. Na 53,22 m2 składają się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł56,60 m² 7 756,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57 m2, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na gnieźnieńskim.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,50 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż kawalerkę! Nieruchomość zlokalizowana niedaleko centrum, na parterze przy ul. Kościuszki. Na 28,50 m2 składają się: - pokój z aneksem kuchennym, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gniezno | 2 pokoje | loggia rezerwacja Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Barciszewskiego w Gnieźnie! Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

636 000 zł61,62 m² 10 321,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56 m² 5 339 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe w Gnieźnie przy ul. Żuławy. Lokal położony jest na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł57,10 m² 3 485,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do remontu - blisko centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 3 piętrze. Na 57,10 m2 składają się: - 2 pokoje, - korytarz, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł24,21 m² 8 261,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy (oficynie), na 1 piętrze. Na 24,21 m2 składają się: - pokój, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

266 000 zł48 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie o pow. 48,20m2 usytuowane na X piętrze w wieżowcu na os. Jagiellońskim w Gnieźnie z pięknym widokiem na panoramę miasta. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł50,52 m² 5 641,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak jak chcesz? Ta oferta to świetna baza do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł30,81 m² 7 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, jaką jest kawalerka, o powierzchni 30,81 m2. Lokal położony jest na 2 piętrze niskiego docieplonego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

936 320 zł121,60 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie Z dwoma loggiami ul. Koszarowa 3C, gniezno Historia, natura i nowoczesność spotykają się w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,50 m² 5 029,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum Gniezna. Mieszkanie znajduje się przy ul.Mieszka I, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gnieźnie. To idealny wybór: 1/ dla.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania w bloku przy ul. Roosevelta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł71 m² 2 887,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum Gniezna położone na pierwszym piętrze. Kamienica odnowiona, z wspólnotą która dba o nieruchomość i lokatorów. Mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 30 m, położone przy ul Roosevelta w Gnieźnie, z księgą wieczystą. Idealna propozycja jako inwestycja lub pod wynajem. Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58,20 m² 6 340,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Spotkania proszę umawiać pod numerem telefonu 514 O57 324 Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Umowa wyłącznościowa. Potrzebujesz finansowania na zakup nieruchomości? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł30,85 m² 9 238,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie z własnym ogrodem! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, w pobliżu Winiar. Na powierzchnię 30,85m2 składa się: - korytarz, - pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł194,05 m² 3 195,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1880

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 5 pokojowe położone w miejscowości Gniezno, przy ul. 3-go Maja. |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3-pietrowym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Tysiąclecia,Gniezno

280 000 zł46 m² 6 126,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Decydując się na zakup klient nie płaci prowizji! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze przy ul. Budowlanych w Gnieźnie - idealne zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabłockiego

Tysiąclecia,Gniezno

365 000 zł61 m² 5 977,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku w bardzo dobrej lokalizacji - Gniezno, ul. Księdza Mateusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gniezno

Stare Miasto,Gniezno

355 000 zł72 m² 4 965,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gniezna. Reprezentacyjna kamienica. Sąsiedztwo kancelarii notarialnej i szkoły językowej. Pierwsze piętro. Klatka schodowa w dobrym stanie. Bardzo jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gniezno

Grunwaldzkie,Gniezno

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Słoneczne, ustawne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone przy ul. L. Okulickiego w Gnieźnie. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Stare Miasto,Gniezno

239 000 zł35 m² 6 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, jaką jest duża kawalerka, o powierzchni użytkowej 34,54 m2. Lokal położony jest na parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konikowo,Gniezno

355 000 zł55 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Stare Miasto,Gniezno

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jasnego i przestronnego mieszkania, usytuowanego w wyjątkowej lokalizacji przy ulicy Dąbrówki 8, w samym centrum Gniezna. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Gniezno

329 000 zł91 m² 3 610,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na nowych właścicieli czeka przestronne, 91-metrowe mieszkanie, położone na drugim piętrze kamienicy z cegły przy ul. Sienkiewicza w Gnieźnie. To przestronny lokal z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno

Kazimierza Wielkiego,Gniezno

289 000 zł45 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferta zarezerwowana! Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego o powierzchni 45,04 m kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Stare Miasto,Gniezno

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 48 m, położone przy ul Roosevelta w Gnieźnie Idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących zdalnie, singli lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Tysiąclecia,Gniezno

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Stare Miasto,Gniezno

450 000 zł100 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie, w pięknej lokalizacji ul. Dąbrówki 8, centrum Gniezna. Blisko do dworca pkp, rynku i Katedry. Mieszkanie można zaadaptować, na potrzeby firmy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pocztowa

Stare Miasto,Gniezno

210 000 zł53 m² 3 931 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie, stanowiące pełną własność nieruchomości z udziałem w gruncie, położonej w Centrum Gniezna przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stare Miasto,Gniezno

2 500 zł77 m² 32,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem w pełni umeblowane, przestronne mieszkanie 3 pokojowe w bloku zlokalizowane przy ul. Mickiewicza w centrum Gniezna. Lokal mieszkalny o powierzchni ok 77 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gniezno

Stare Miasto,Gniezno

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 64 m, położone na Osiedlu Piastowskim w Gnieźnie. Idealna propozycja dla rodzin, osób pracujących zdalnie, singli lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Tysiąclecia,Gniezno

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orzeszkowej

Dziekanka,Gniezno

535 000 zł51 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą - w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Konikowo,Gniezno

534 000 zł96 m² 5 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Zapytaj agenta o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjny, bezczynszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne