dowolna

Mieszkania Gniezno – oferty mieszkań w Wielkopolsce

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Rynek pierwotny

605 000 zł122 m² 4 959,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny dwu-poziomowy w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze w budynku dwu-lokalowym - aranżacja według własnego gustu i potrzeb Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34,33 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego, bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 2-pokojowe mieszkanie w Gnieźnie. Lokal położony jest na III piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne 2 pokoje w Gnieźnie - ul. Warzywna | Parter | Parking Powierzchnia: 34 m (przemyślany układ: 2 pokoje, w tym jeden przejściowy). Stan: mieszkanie odświeżone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie po remoncie | 2 pokoje | Parter | Wchodzisz i mieszkasz | Gniezno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

185 000 zł36,38 m² 5 085,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,38 m położone na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie. To wyjątkowa okazja w atrakcyjnej cenie, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł50,52 m² 5 641,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak jak chcesz? Ta oferta to świetna baza do stworzenia własnej, wymarzonej przestrzeni w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bloku! Nieruchomość zlokalizowana na parterze w bloku, w pobliżu ul. Budowlanych. Na 39 m2 składają się: - 2 pokoje, - kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: mieszkanie 50 m - Centrum Gniezna, ul. Łubieńskiego 17, II piętro Cena: tylko 200.000 zł! LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w doskonałym punkcie Gniezna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł30,81 m² 7 303 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, jaką jest kawalerka, o powierzchni 30,81 m2. Lokal położony jest na 2 piętrze niskiego docieplonego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Parter domu na sprzedaż, z garażem I tarasem, ale na tym etapie oferowania zainteresowany moze sobie wybrać również: i piętro Z balkonem typu loggia I tarasem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł59,49 m² 10 926,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie - 3 pokojowe! Nieruchomość zlokalizowana w bloku na 2 piętrze, gniezno w pobliżu Orzeszkowej! Na 59,49m2 składają się : - 2 sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł64 m² 7 421,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie, na pierwszym piętrze w domu wielolokalowym! Nieruchomość znajduję się w Gnieźnie, w pobliżu Konikowa. Na powierzchnię 63,83m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

291 500 zł55 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w sercu miasta, która łączy doskonałą lokalizację z funkcjonalnym układem. Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł39,32 m² 9 919 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa niższa cena Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 39,32 m2 (w tym mieszkanie 37,92 m2 i piwnica 1,40.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł39 m² 46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego, jaką jest całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł48,20 m² 6 570,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m , położonego na 3 piętrze w kameralnym, niskim bloku na Osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł22,04 m² 5 444,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Kawalerka w kamienicy idealna dla singla lub inwestora! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 22,04 m , usytuowana na 2. piętrze kamienicy przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o pow. 60,10m2 usytuowane na III piętrze w bloku 4-piętrowym w Gnieźnie przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi z czego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,78 m² 13 084,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż apartament W dzielnicy skiereszewo! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej w budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł46,10 m² 7 266,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie! Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych. Na 46,10 m2 składają się: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł48,11 m² 31,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do o wynajęcia lokal mieszkalny położony w Gnieźnie w dzielnicy Skiereszewo przy ul. W. Gombrowicza. Mieszkanie znajduje się w nowym bloku z 2025 r. na II piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

936 320 zł121,60 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie Z dwoma loggiami ul. Koszarowa 3C, gniezno Historia, natura i nowoczesność spotykają się w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł58 m² 5 603,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedaży przytulne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 mkw. na VI piętrze w bloku dziesięciokondygnacyjnego w Gnieźnie na Osiedlu Orła Białego. Na powierzchnię mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł51,50 m² 5 029,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w ścisłym centrum Gniezna. Mieszkanie znajduje się przy ul.Mieszka I, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Gnieźnie. To idealny wybór: 1/ dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32,77 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia, jaką jest kawalerka w Gnieźnie przy ul. Żuławy. Lokal położony jest na parterze kamienicy o 4 kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

1 400 zł84 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne wygodne mieszkanie w centrum Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy (ul. Cierpięgi/ Dalkoska/ Krótka) wśród spokojnych sąsiadów. Miejsce dla osób ze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł69 m² 5 057,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Ładne i zadbane mieszkanie o pow. 69,17m2 usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Gnieźnie przy ul. Krzywe Koło. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum! Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb. Na 69m2 znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł54,32 m² 11 321,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,90 m² 42,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować przestrzeń, która wyróżnia się na gnieźnieńskim rynku najmu wyjątkową estetyką i dbałością o każdy detal. Wnętrze, które idealnie balansuje loftowy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł31 m² 8 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnego mieszkania w bloku przy ul. Roosevelta. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i korytarza, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł71 m² 2 887,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum Gniezna położone na pierwszym piętrze. Kamienica odnowiona, z wspólnotą która dba o nieruchomość i lokatorów. Mieszkanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 30 m, położone przy ul Roosevelta w Gnieźnie, z księgą wieczystą. Idealna propozycja jako inwestycja lub pod wynajem. Lokal nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł58,20 m² 6 340,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Spotkania proszę umawiać pod numerem telefonu 514 O57 324 Pełna dokumentacja i klucze tylko u nas w biurze. Umowa wyłącznościowa. Potrzebujesz finansowania na zakup nieruchomości? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł54 m² 11 388,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferowane jest przestronne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w zadbanym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł127,80 m² 3 560,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Wyobraź sobie poranki w sercu miasta kawa w przestronnej kuchni z widokiem na tętniące życiem ulice, popołudnia w pobliskim parku i wieczory w salonie, w którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta! Nieruchomość zlokalizowana w oficynie w pobliżu ul. Lecha. Na 43m2 składają się: - kuchnia, - przestronny pokój, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bezczynszowe mieszkanie 3-pok. (piętro domu), w pełni umeblowane i wyposażone, z 2 balkonami. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga - rezerwacja oferty do dnia 15.05.2026 r. (zawarta przedwstępna umowa sprzedaży) *wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Gnieźnie przy ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł170,84 m² 10 536,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1908

Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne Czarna Owca | Gniezno, park Dziekanka Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 170,84 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne Czarna Owca ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 760 zł78,80 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z antresolą, loggią i tarasem ul. Koszarowa 3b, gniezno Historia, natura i nowoczesność spotykają się w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij