dowolna

Mieszkania Gniezno – oferty mieszkań w Wielkopolsce

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Gnieźnie przy ulicy Sobieralskiego. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie 2-pokojowe bez balkonu, do.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł48 m² 7 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Pięknie wykończone i słoneczne 2 pokoje, położone na 4 piętrze bloku w doskonałej lokalizacji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się: -szkoły i przedszkola -przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

489 500 zł54 m² 9 064,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament w stylu domu szeregowego okazyjna propozycja bardzo rzadko występująca na rynku mieszkaniowym kameralne wnętrza części mieszkalnej to idealna propozycja w stylu własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w reprezentacyjnej, odnowionej kamienicy z windą w ścisłym centrum Gniezna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł91 m² 3 505,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o pow. 91,13m2 usytuowane jest na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy w Centrum Gniezna przy ul. Sienkiewicza. Lokal składa się z saloniku.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł61,75 m² 10 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie - Gniezno, ul. Łubieńskiego 17 II piętro | Centrum miasta | Powierzchnia: 40 m lokalizacja Nieruchomość położona w ścisłym centrum Gniezna, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

251 900 zł28,30 m² 8 901,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż wyremontowaną kawalerkę! Mieszkanie znajduję się kilka minut od centrum, położone jest na drugim piętrze w bloku. Na 28,3m2 składa się: -przestronny pokój -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecamy na sprzedaż piękny Apartament 2- pokojowy - wysoki standard przy ul. Elizy Orzeszkowej Prezentowany lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku. Osiedle cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł70 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalny i bardzo ładnie wykończony lokal mieszkalny o pow. 70,30m2 usytuowany na parterze w bloku deweloperskim przy ul. 3 maja w Gnieźnie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł46,67 m² 6 749,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie w bloku! Nieruchomość zlokalizowana na 2 piętrze, ul. Budowlanych. Na 46,67 m2 składają się: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Duży lokal.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48,10 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Nieruchomość zlokalizowana w bloku - pierwsze piętro na Winiarach. Na powierzchnię 48,10m2 składają się: - 2 pokoje, - salon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł99,14 m² 4 528,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 3 piętrze. Na 99,14 m2 składają się : - 2 pokoje, - korytarz, - kuchnia, - łazienka. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaskiego

Gniezno,wielkopolskie

249 000 zł39,52 m² 6 300,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni niespełna 40 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 11,67m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gniezno | 2 pokoje | loggia rezerwacja Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Barciszewskiego w Gnieźnie! Mieszkanie usytuowane jest na parterze czteropiętrowego bloku. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie o pow. 44,80m2 usytuowane na IV piętrze w bloku 4-pietrowym przy ul. Budowalnych w Gnieźnie. Lokal składa się z pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Centrum Gniezna przy ul. Sienkiewicza w kamienicy na 1 piętrze. Lokal o powierzchni 60,52m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł91 m² 7 131,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i nowoczesny 2-poziomowy apartament o pow. 91,30m2, któremu nadano wyrazu i unikalnego charakteru, usytuowane na II i III piętrze w bloku deweloperskim z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie 3-pokojowe bez balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł32 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecamy na sprzedaż kawalerkę w kamienicy zlokalizowanej w Gnieźnie, lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze. Metraż prezentowanej nieruchomości to 32m2, z dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28,50 m² 6 982,46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż kawalerkę! Nieruchomość zlokalizowana niedaleko centrum, na parterze przy ul. Kościuszki. Na 28,50 m2 składają się: - pokój z aneksem kuchennym, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł39,65 m² 6 431,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w Gnieźnie, w świetnej lokalizacji! Nieruchomość znajduję się na drugim piętrze w kamienicy. Budynek utrzymany w bardzo dobrym stanie. Duża zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56 m² 5 339 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu do zakupu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe w Gnieźnie przy ul. Żuławy. Lokal położony jest na I piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,80 m² 10 502,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł24,21 m² 8 261,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy (oficynie), na 1 piętrze. Na 24,21 m2 składają się: - pokój, - kuchnia, - łazienka, - korytarz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 682 501 zł351 m² 4 793,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Redmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł194,05 m² 3 195,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1880

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio mieszkanie 5 pokojowe położone w miejscowości Gniezno, przy ul. 3-go Maja. |Nieruchomość| - Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku 3-pietrowym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Gniezno

Stare Miasto,Gniezno

350 000 zł72 m² 4 895,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Odkryj wyjątkową okazję w prestiżowej lokalizacji! Ten elegancki lokal sprawdzi się idealnie jako siedziba firmy księgowej, kancelarii, biura, a także jako atrakcyjny lokal pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Tysiąclecia,Gniezno

280 000 zł46 m² 6 126,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Decydując się na zakup klient nie płaci prowizji! Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze przy ul. Budowlanych w Gnieźnie - idealne zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zabłockiego

Tysiąclecia,Gniezno

365 000 zł61 m² 5 977,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku w bardzo dobrej lokalizacji - Gniezno, ul. Księdza Mateusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gniezno

Piekary,Gniezno

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Ofertą wynajmu jest wygodny apartament usytuowany 800 m od Katedry, na spokojnej bocznej ulicy o niewielkim natężeniu ruchu. Lokal znajduje się z kameralnym apartamentowcu z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gniezno

Stare Miasto,Gniezno

355 000 zł72 m² 4 965,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Prestiżowa lokalizacja w centrum Gniezna. Reprezentacyjna kamienica. Sąsiedztwo kancelarii notarialnej i szkoły językowej. Pierwsze piętro. Klatka schodowa w dobrym stanie. Bardzo jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gniezno

Grunwaldzkie,Gniezno

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Słoneczne, ustawne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone przy ul. L. Okulickiego w Gnieźnie. Idealna propozycja dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Stare Miasto,Gniezno

239 000 zł35 m² 6 920 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Oferta zarezerwowana Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość na sprzedaż, jaką jest duża kawalerka, o powierzchni użytkowej 34,54 m2. Lokal położony jest na parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Tysiąclecia,Gniezno

270 000 zł34 m² 7 865 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 2-pokojowe mieszkanie w Gnieźnie. Lokal położony jest na III piętrze bloku o 5 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagiellońskie,Gniezno

340 000 zł58 m² 5 892,55 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Jagiellońskim idealne dla rodziny. Na sprzedaż oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,7 m , położone na piątym piętrze w wieżowcu na popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Konikowo,Gniezno

355 000 zł55 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrówki

Stare Miasto,Gniezno

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży jasnego i przestronnego mieszkania, usytuowanego w wyjątkowej lokalizacji przy ulicy Dąbrówki 8, w samym centrum Gniezna. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia