Mieszkanie, ul. Tulipanowa
Tulipanowa, Piekary, Gniezno, wielkopolskie
- 589 000 zł
- 97,61 m²
- 6 034,22 zł/m²
Edyta
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Tulipanowa
Tulipanowa, Piekary, Gniezno, wielkopolskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Tulipanowa
Zaktualizowane: 21 maja 2026
589 000 zł 97,61 m² 6 034,22 zł/m²
2/3
3
2003
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2003Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 589 000 zł (6 034,22 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 97,61 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2003
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 650 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna, bidet, z oknem
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: piec, gazowe
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 21.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Tulipanowa, Piekary, Gniezno, gnieźnieński, wielkopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, obiekty handlowo-usługowe
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
ŚWIETNA LOKALIZACJA!
DUŻE PRZESTRONNE MIESZKANIE!
Serdecznie polecam piękne mieszkanie zlokalizowane w Gnieźnie przy ul. Tulipanowej w spokojnej części miasta, z bliskim dostępem punktów handlowo-usługowych, przedszkola i szkoły. W otoczeniu budynku dostępne miejsca parkingowe przeznaczone tylko i wyłącznie dla mieszkańców budynku.
Lokal usytuowany na II piętrze w budynku 4-kondygnacyjnym. (...)
Edyta
661 869...
661 869 835