dowolna

Nieruchomości Gniezno - Oferty wynajmu nieruchomości

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne mieszkanie o powierzchni 70 m (wraz z piwnicą), położone przy ul L. Barciszewskiego w Gnieźnie. Idealna propozycja dla Rodziny 2+2 lub 2+1. Lokal jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²60 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w centrum Gniezna, przy ulicy Warszawskiej w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Gniezno ul.Mickiewicza do wynajęcia lokal o powierzchni całkowitej 120m2 lokal w bardzo dobrym stanie,dobre położenie na biuro,sklep, usługi od ulicy główne pomieszcznie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy do dyspozycji najemcy gotowy wolny: obiekt użytkowy, handlowo-usługowy, również pod lekką produkcję 400 m2 + teren wystawienniczy, manewrowy, pod wielość miejsc postojowych atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

23,33 zł/m²180 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal magazynowy o powierzchni 180 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji w Gnieźnie. Budynek z czerwonej cegły znajduje się w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

18,87 zł/m²159 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal w centrum ul. 3 maja Do wynajęcia lokal o powierzchni 159 m kw położony na niskim parterze budynku w centrum miasta. Przy lokalu możliwość zatrzymywania samochodu.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bezczynszowe mieszkanie 3-pok. (piętro domu), w pełni umeblowane i wyposażone, z 2 balkonami. Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

72 103 zł2 726 m² 26,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Gniezno tereny przemysłowe - do wynajęcia hala magazynowa wysokiego składowania - powierzchnia 2726 m2, wymiary 34,5 x 79,0 m. Wysokość hali 10,38 m (do kratownicy). Uwaga: hala bez słupów.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone w reprezentacyjnej, odnowionej kamienicy z windą w ścisłym centrum Gniezna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²35 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal użytkowy w Centrum Gniezna (boczna ulica od ul. Warszawskiej), idealny na działalność biurową, usługową czy handlową. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy Państwu to komfortowe mieszkanie o powierzchni 38m2, położone w Gnieźnie przy ulicy Sobieralskiego. Mieszkanie jest idealne zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²18 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy nowoczesne lokale na wynajem, o wysokim standardzie! Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu ul. Poznańskiej. W ofercie znajdują się 3 osobne lokale o powierzchniach 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Gniezno, ul. Roosevelta - do wynajęcia mieszkanie 37 m Lokalizacja: mieszkanie położone w bloku przy ul. Roosevelta, w spokojnej części miasta. W pobliżu sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46,90 m² 42,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować przestrzeń, która wyróżnia się na gnieźnieńskim rynku najmu wyjątkową estetyką i dbałością o każdy detal. Wnętrze, które idealnie balansuje loftowy.

Szczegóły ogłoszenia

18,18 zł/m²220 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem duże pomieszczenie! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, w pobliżu ul. Wolności. Lokal o powierzchni około 220m2, utrzymany w bardzo dobrym stanie. Za.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem mały lokal! Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu ul. 3 maja. Na powierzchnię 25m2 składa się: - sala główna, - łazienka. Lokal do odświeżenia. Ogrzewanie elektryczne - do.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Uwaga! Dostępne też mniejsze hale (pow. 55m2, 67m2, 70m2, 78m2, 120m2) w cenie 18zł/m2 netto oraz lokale użytkowe (pow. 10m2, 18m2, 30m2, 32m2, 40m2, 42m2, 64m2, 65m2). Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł39 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie 2-pokojowe Z balkonem, w układzie niezależnym pomieszczeń. Mieszkanie zlokalizowane jest na IV piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego, bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest 2-pokojowe mieszkanie w Gnieźnie. Lokal położony jest na III piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy, na parterze, w centrum Gniezna, w miejscu o dużym natężeniu ruchu zarówno pieszego, jak też samochodowego Lokalizacja: grzybowo, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przytulne 2 pokoje w Gnieźnie - ul. Warzywna | Parter | Parking Powierzchnia: 34 m (przemyślany układ: 2 pokoje, w tym jeden przejściowy). Stan: mieszkanie odświeżone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

35 684 zł1 622 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu są znakomicie usytuowane hale magazynowe, z dojazdem asfaltowym, w sąsiedztwie terenów przeznaczonych pod działalność magazynowo- przemysłową Hala magazynowo- produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł300 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ofertą wynajmu jest hala magazynowa, usytuowana w dzielnicy Skiereszewo.Hala postawiona w tradycyjnej technologii murowanej, posiadająca 3 bramy wjazdowe o wysokości 3,75 m., możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gniezno Centrum | Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia | 65 m Lokalizacja: ścisłe centrum Gniezna, w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali handlowych i punktów usługowych. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal w samym centrum Gniezna ul. Rzeźnicka 5. Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gniezno, ul. Staszica nr 10 Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na III piętrze w bloku. Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia w trybie najmu okazjonalnego, jaką jest całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

9,64 zł/m²83 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal o pow. 83 m2 w miejscowości Gniezno. Lokal idealnie sprawdzi się na działalność warsztatową,.

Szczegóły ogłoszenia

4 220 zł281,15 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek administracyjno-socjalny w Gnieźnie przy ul. Kolejowej o pow. 281,15 m2 z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32,77 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia, jaką jest kawalerka w Gnieźnie przy ul. Żuławy. Lokal położony jest na parterze kamienicy o 4 kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

25,25 zł/m²198 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nowa cena Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowa położona w Gnieźnie przy ul. Gdańskiej /lednickiej. Obiekt handlowo - usługowy o powierzchni 198,32m2 składający się.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł200 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Gniezno ul.Kawiary do wynajęcia dom o powierzchni około 200m2 idealny dla osób pracujących -firmy, 8 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, całość umeblowana i wyposażona , maksimum 12-15 osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł84 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne wygodne mieszkanie w centrum Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy (ul. Cierpięgi/ Dalkoska/ Krótka) wśród spokojnych sąsiadów. Miejsce dla osób ze.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe w Gnieźnie elastyczny metraż, 1 piętro Oferuję na wynajem lokale biurowe zlokalizowane w bardzo dobrej części miasta Gniezno. Nieruchomość mieści się na 1.