dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gniezno

301 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

301 ogłoszeń

489 500 zł54 m² 9 064,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament w stylu domu szeregowego okazyjna propozycja bardzo rzadko występująca na rynku mieszkaniowym kameralne wnętrza części mieszkalnej to idealna propozycja w stylu własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł296 m² 253,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż działkę rod w cichej i spokojnej okolicy! Działka zlokalizowana w pobliżu ul. Biskupińskiej. Na powierzchni 296m2 wymurowano domek (około 35m2) w skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł184 m² 10 815,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Drodzy Państwo, wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej i kameralnej części Gniezna przy ul. Ornej. To nieruchomość stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta! Nieruchomość zlokalizowana w oficynie w pobliżu ul. Lecha. Na 43m2 składają się: - kuchnia, - przestronny pokój, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Gniezno,wielkopolskie

3 999 999 zł1 835 m² 2 179,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

Kamienica inwestycyjna na sprzedaż | ul. Warszawska | gniezno Na sprzedaż wyjątkowa kamienica inwestycyjna zlokalizowana w ścisłym centrum przy ul. Warszawskiej. To nieruchomość o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł421 m² 7 007,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 510 m²

Wyjątkowy, komfortowy dom, usytuowany na dużej działce, w dzielnicy Piekary, 3 minuty od trasy S5, wśród zabudowy willowej, w spokojnej okolicy, z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²40 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokale biurowe w Gnieźnie elastyczny metraż, 1 piętro Oferuję na wynajem lokale biurowe zlokalizowane w bardzo dobrej części miasta Gniezno. Nieruchomość mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

621 600 zł2 220 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna | Gniezno, ul. Orcholska Szukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł39,32 m² 9 919 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowa niższa cena Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest mieszkanie 2-pokojowe, o łącznej powierzchni 39,32 m2 (w tym mieszkanie 37,92 m2 i piwnica 1,40.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 966 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość, jaką jest działka o łącznej powierzchni 1966 m2, składająca się z zabudowanej parceli o powierzchni 646 m2 i pustej 1320 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

291 500 zł55 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe w sercu miasta, która łączy doskonałą lokalizację z funkcjonalnym układem. Mieszkanie położone jest w ścisłym centrum Gniezna,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

1 690 000 zł232 m² 5 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż przestronny i stylowy dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 325 m , położony w malowniczym Osińcu pod Gnieznem. Nieruchomość zlokalizowana jest przy kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł311 m² 3 922,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:630 m²

Ciekawy z zewnątrz, pojemny w środku i w dodatku w lokalizacji, która wymiata. W minutę można być na przystanku, a w 20 minut na Rynku. Są Dzieci w wieku szkolnym (?).

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie po remoncie | 2 pokoje | Parter | Wchodzisz i mieszkasz | Gniezno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

233 450 zł667 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo atrakcyjne działki pod zabudowę mieszkaniową:   m2,   m2,   m2 Lokalizacja: ~ narożnik ul. L. Staffa a M. Pawlikowskiej- jasnorzewskiej ~ najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

26,32 zł/m²76 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy na wynajem lokal usługowo-handlowy blisko centrum! Pomieszczenie odświeżone, z możliwością wynajmu od zaraz. Bardzo dobra lokalizacja, idealnie nadająca się na prowadzenie działalności.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł40 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gniezno działka inwestycyjna o powierzchni 40.000m2 brak planu zagospodarowania- opracowane studium pod usługi położenie w graniach Miasta Gniezna przy nowej obwodnicy dojazd do działki przez.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł1 800 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działek pod inwestycję deweloperską i masz wrażenie, że wszystkie dobre lokalizacje są już sprzedane? Uważasz, że dobre położenie to tylko blisko Centrum ? Masz dość przeglądania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

161 400 zł807 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży są działki położone w niezwykle atrakcyjnym miejscu, na zagospodarowanym osiedlu Natura. W ofercie działki: 18/26- pow. 838 m2, 18/27- pow. 856 m2, 18/28-807 m2, 18/35-859.

Szczegóły ogłoszenia

4 220 zł281,15 m² 15,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu budynek administracyjno-socjalny w Gnieźnie przy ul. Kolejowej o pow. 281,15 m2 z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł600 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębówiec Osiedle Kociołek, na sprzedaż działką idealna pod dom letniskowy lub mieszkany powierzchnia 600m2, uzbrojenie prąd na działce, woda -możliwość wykopania studni, działka w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł80 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Słoneczne i przestronne mieszkanie o pow. 80,10m2 usytuowane na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Chociszewskiego w Gnieźnie. Lokal mieszkalny składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

1 400 zł84 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne wygodne mieszkanie w centrum Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy (ul. Cierpięgi/ Dalkoska/ Krótka) wśród spokojnych sąsiadów. Miejsce dla osób ze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulny, gotowy do zamieszkania, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł59,49 m² 10 926,19 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie - 3 pokojowe! Nieruchomość zlokalizowana w bloku na 2 piętrze, gniezno w pobliżu Orzeszkowej! Na 59,49m2 składają się : - 2 sypialnie, - salon.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gniezno Centrum | Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia | 65 m Lokalizacja: ścisłe centrum Gniezna, w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali handlowych i punktów usługowych. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł61,75 m² 10 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

727 000 zł90 m² 8 077,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:482 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 90 m , położony w spokojnej części Gniezna ul. Ugory(pustachowa). To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł124 m² 6 935,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Polecamy na sprzedaż przestronnego bliźniaka! Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie. Idealna lokalizacja, kilka minut od centrum. Bardzo przyjemne, ciche i spokojne sąsiedztwo. Na 124m2 domu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,13 m² 7 345 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie z balkonem kawiary Tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61, 13 m kw położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

2 649 000 zł221,60 m² 11 953,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 472 m²

Organizujemy Dzień Otwarty w sobotę, 23 maja. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz do telefonicznej rezerwacji dogodnej godziny spotkania. Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł78 m² 32,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bezczynszowe mieszkanie 3-pok. (piętro domu), w pełni umeblowane i wyposażone, z 2 balkonami. Mieszkanie zlokalizowane jest na I piętrze domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Gniezno,wielkopolskie

699 000 zł91 m² 7 681,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:267 m²

Zapytaj agenta o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny lokal w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48,10 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Nieruchomość zlokalizowana w bloku - pierwsze piętro na Winiarach. Na powierzchnię 48,10m2 składają się: - 2 pokoje, - salon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł45,78 m² 13 084,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż apartament W dzielnicy skiereszewo! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Marii Pawlikowskiej - Jasnorzewskiej w budynku oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł1 200 m² 1,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do dyspozycji najemcy stawiamy dużą nieruchomość / do wyboru konfiguracja najmu w trzech opcjach: już wynajęte pozostała już tylko trzecia opcja tj. 3. Trzecia opcja to wyłącznie plac.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Gniezno,wielkopolskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne i słoneczne mieszkanie o pow. 44,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku 4-pietrowym położone w Gnieźnie przy ul. Libelta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł174 m² 4 247,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:790 m²

*Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam dom zlokalizowany w Gnieźnie przy ul. Poznańskiej. Dom można podzielić na 2 niezależne mieszkania. Usytuowanie nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł32,77 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość do wynajęcia, jaką jest kawalerka w Gnieźnie przy ul. Żuławy. Lokal położony jest na parterze kamienicy o 4 kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł140 m² 3 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:407 m²

Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Gnieźnie, przy ul. Żwirki i Wigury. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego domu w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Gniezno,wielkopolskie

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 204 m²

Zapytaj biuro o wysokość wynagrodzenia za pośrednictwo w transakcji kupna przedmiotowej nieruchomości. Mamy przyjemność zaproponować Państwu nowoczesny, parterowy dom wolnostojący. Dom jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij