dowolna

Mieszkania na sprzedaż Gniezno - Oferty „sprzedam mieszkanie”

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

398 500 zł51,15 m² 7 790,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Jedno z najwygodniejszych rozkładów mieszkań w tej dzielnicy, salon w kształcie litery "L" niespełna 21 m2 z podwójnym ciągiem okiennym daje możliwość wydzielenia alkowy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł82,61 m² 6 657,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 82,61 m , położone przy ul. Dąbrówki 1 w Gnieźnie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61 m² 7 032,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 61,00 m , położonego na 4 piętrze w kameralnym bloku na Osiedlu Piastowskim w Gnieźnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł110 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Parter domu na sprzedaż, z garażem I tarasem, ale na tym etapie oferowania zainteresowany moze sobie wybrać również: i piętro Z balkonem typu loggia I tarasem do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie - Gniezno, ul. Łubieńskiego 17 II piętro | Centrum miasta | Powierzchnia: 40 m lokalizacja Nieruchomość położona w ścisłym centrum Gniezna, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 500 zł54 m² 9 064,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament w stylu domu szeregowego okazyjna propozycja bardzo rzadko występująca na rynku mieszkaniowym kameralne wnętrza części mieszkalnej to idealna propozycja w stylu własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta! Nieruchomość zlokalizowana w oficynie w pobliżu ul. Lecha. Na 43m2 składają się: - kuchnia, - przestronny pokój, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł42,50 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 42,52 m , położone w Gnieźnie, przy ulicy Księdza Stanisława Staszica. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł39 m² 8 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Stylowe mieszkanie po remoncie | 2 pokoje | Parter | Wchodzisz i mieszkasz | Gniezno Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł48,10 m² 6 424,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecamy funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż! Nieruchomość zlokalizowana w bloku - pierwsze piętro na Winiarach. Na powierzchnię 48,10m2 składają się: - 2 pokoje, - salon, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Gniezno,wielkopolskie

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przytulne i słoneczne mieszkanie o pow. 44,72m2 usytuowane na I piętrze w bloku 4-pietrowym położone w Gnieźnie przy ul. Libelta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Polecam okazję 330 000,00 pln 53 m2 + 2 balkony w tym loggia oraz piwnica dodatkowo możliwość kupna garażu murowanego w ciągu garażowym nieopodal mieszkania Inwestycja w dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł44 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uwaga - rezerwacja oferty do dnia 15.05.2026 r. (zawarta przedwstępna umowa sprzedaży) *wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający* Sprzedam mieszkanie zlokalizowane w Gnieźnie przy ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł99,14 m² 4 528,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum! Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 3 piętrze. Na 99,14 m2 składają się : - 2 pokoje, - korytarz, - kuchnia, - łazienka. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł54,23 m² 6 066,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż - blisko centrum gniezna ul. Wrzesińska - 3 pokojowe Z balkonem! Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Gnieźnie przy ul. Wrzesińskiej zlokalizowany na II piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łaskiego

Gniezno,wielkopolskie

249 000 zł39,52 m² 6 300,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania własnościowego o powierzchni niespełna 40 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 11,67m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł91 m² 7 131,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i nowoczesny 2-poziomowy apartament o pow. 91,30m2, któremu nadano wyrazu i unikalnego charakteru, usytuowane na II i III piętrze w bloku deweloperskim z 2006r.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecamy na sprzedaż piękny Apartament 2- pokojowy - wysoki standard przy ul. Elizy Orzeszkowej Prezentowany lokal znajduje się na pierwszym piętrze niskiego bloku. Osiedle cechuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Mokra

Gniezno,wielkopolskie

642 000 zł83,44 m² 7 814 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Luksusowo wykończone i słoneczne 4 pokoje, położone na 2 piętrze niskiego, 2-piętrowego bloku w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze bloku z 2002 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł32 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecamy na sprzedaż kawalerkę w kamienicy zlokalizowanej w Gnieźnie, lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze. Metraż prezentowanej nieruchomości to 32m2, z dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Słoneczne i przestronne mieszkanie o pow. 57,8m2 usytuowane na III piętrze w bloku 4-piętrowym na os. Orła Białego położonym tuż przy terenach zielonych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Gniezno,wielkopolskie

249 000 zł30,01 m² 8 297,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| przytulne mieszkanie po remoncie w centrum Gniezna | Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w samym sercu Gniezna. Niskie koszty utrzymania!.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł47 m² 5 297,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż oferowane jest klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie, idealne zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się w pięknej i zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gniezno - ul. Marii Konopnickiej nr 16 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i piwnicą - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: III piętro w budynku z 2019 roku Powierzchnia użytkowa: ok. 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 760 zł78,80 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z antresolą, loggią i tarasem ul. Koszarowa 3b, gniezno Historia, natura i nowoczesność spotykają się w jednym miejscu. Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł61,13 m² 7 345 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Wygodne mieszkanie z balkonem kawiary Tylko w naszym biurze. Nie szukaj dalej. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61, 13 m kw położone na.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Centrum Gniezna przy ul. Sienkiewicza w kamienicy na 1 piętrze. Lokal o powierzchni 60,52m2, składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

990 671 zł87,67 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87,67 m , położone przy ulicy Elizy Orzeszkowej w jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł41,80 m² 10 502,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż apartamenty W centrum gniezna! Prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony przy ul. Św. Michała 8 w budynku 11 lokalowym, oddanym do użytkowania w 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł70 m² 8 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalny i bardzo ładnie wykończony lokal mieszkalny o pow. 70,30m2 usytuowany na parterze w bloku deweloperskim przy ul. 3 maja w Gnieźnie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47 m² 6 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu gotowy produkt inwestycyjny; częściowo umeblowane mieszkanie z dużym balkonem, w dogodnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na IV piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł47,27 m² 6 344,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Gnieźnie przy ulicy Roosevelta. Mieszkanie o wyjątkowym potencjale. Regularne proporcje wymiarów.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł36,38 m² 5 085,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,38 m położone na 2 piętrze w kamienicy przy ulicy Mieszka I w Gnieźnie. To wyjątkowa okazja w atrakcyjnej cenie, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł63,73 m² 4 691,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikalne mieszkanie z duszą i widokiem na Katedrę - ul. Słomianka, gniezno Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Słomianka. To.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Słoneczne mieszkanie o pow. 44,80m2 usytuowane na IV piętrze w bloku 4-pietrowym przy ul. Budowalnych w Gnieźnie. Lokal składa się z pokoju dziennego z balkonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł60 m² 7 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o pow. 60,10m2 usytuowane na III piętrze w bloku 4-piętrowym w Gnieźnie przy ul. Sikorskiego. Mieszkanie składa się z 3 pokoi z czego.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł47 m² 8 404,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem! Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w bloku. Lokal ciepły i słoneczny, dwustronny. Na 47 m2 przypadają: -3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł71,10 m² 4 149,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

To miejsce daje coś więcej niż metry daje swobodę, prywatność i realną przewagę przy zakupie. Lokal na parterze domu jednorodzinnego sprzedawany jest z udziałem w gruncie, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł49,20 m² 4 878,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na poddaszu - Ścisłe centrum Gniezna, ul. Grzybowo 3 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,20 m , położone na poddaszu (1 piętro) budynku zlokalizowanego w samym.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij